Хозяйка и кошка
Логотип MYRR
Український виробник стильних спальних місць для ваших улюбленців. MYRR – це команда, яка дуже любить тварин і з великою повагою ставиться до вашого інтер’єру. Якось ми захотіли створити затишні та симпатичні лежанки для котиків, які не тільки були б максимально комфортними для їхнього відпочинку, але й додали б неординарності вашій оселі.
Иконка

Багато варіацій лежанок, які задовольнять найпримхливішого вихованця

Иконка качественные материалы

Тільки якісні та міцні матеріали використовуються для виготовлення будиночків

Скорость письма

Ми намагаємось показати рекордну швидкість обслуговування наших покупців

Иконка компьютера

Слідкуйте за акціями та пропозиціями

НАШІ МАТЕРІАЛИ
Повсть. Дерево. Хутро. Бавовна. Натуральна вовна.

Унікальні по дизайну будиночки ми створюємо зі штучної повсті, яка на відміну від натуральної, не вбирає запахи, є гіпоалергенною, має міцну текстуру, ідеально зберігає тепло та форму. Дерев’яні палички ми покриваємо гіпоалергенним лаком для тривалої служби виробу. Надм’які подушки зі 100% бавовняної тканини ми наповнюємо синтепоном. Будь-який котик оцінить!) Овеча вовна й вовна австралійського мериноса – котикогріючий матеріал, з якого зв’язані наші лежанки. Натурально, максимально тепло, м’яко та зручно.
Створення компанії MYRR
%
Задоволених клієнтів
Карман для кошки

Стиль

Мінімалістичний стиль наших будиночків дозволяє вписатися в будь-який інтер’єр і зможе додати неординарності вашій оселі.

MYRR.COM.UA

Обличчя компанії

Кішка Tommy – наш ідейний натхненник та активний член нашої команди. При розробці всіх моделей Tommy була головним інспектором і контрольованою ланкою: якщо вона заходила в будиночок або лягала у лежанку і приступала до підготовки до сну, значить, модель схвалена!)
Тома
Домик для кошки